O Nas

Nasza firma działa na rynku od 2001 r. Oferujemy najwyższej jakości usługi transportowe do większości krajów UNII EUROPEJSKIEJ Specjalizujemy się w obsłudze ładunków drobnicowych i całopojazdowych. Dysponujemy własnym, nowoczesnym i spełniającym najnowsze wymagania pod względem technicznym oraz ekologicznym, taborem samochodowym marki DAF o ładowności od 4 ton do 24 ton.

Wykonujemy przewozy przy zachowaniu ustalonych terminów, dokładając najwyższej staranności, terminowości dostaw i profesjonalizmu naszej kadry. Dzięki szerokiej bazie dostępnych pojazdów nasi klienci mają komfort zamawiania transportu nawet z kilkugodzinnym wyprzedzeniem przed załadunkiem. Punktualność i solidność jest naszą dewizą na ternie całej Europy. Wysoko wykwalifikowana kadra jest zawsze do dyspozycji klienta, służy fachową radą oraz pomocą. Pracownicy nadzorują wykonywanie usługi, zapewniając dzięki temu bezpieczne zrealizowanie zlecenia transportowego.

Naszym głównym cele jest osiągniecie oraz utrzymanie wysokiej jakości naszych usług transportowych na poziomie konkurencyjnym wśród najlepszych firm prowadzących podobną działalność, poprzez:

  • stosowanie i wprowadzanie nowoczesnych środków transportu spełniających wymogi przepisów krajowych i międzynarodowych, w tym ekologicznych
  • systematyczne podnoszenie kwalifikacji pracowników firmy stosowanie do rosnących wymagań jakościowych, stała poprawę gospodarności i organizacji pracy na każdym stanowisku
  • poprzez stały monitoring transportu za pomocą systemu GPRS i łączności z kierowcą za pomocą telefonów komórkowych
  • pełen zakres ubezpieczenia (300 000 USD)

Zapraszamy do współpracy!